Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2019

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

Weather Underground PWS IPORAJ2

Turnus IV

mkozdras

Skipper

Marta Kozdraś

Jestem sternikiem jachtowym i instruktorem żeglarstwa. W 1998 roku stawiałam pierwsze żeglarskie kroczki w HOW Poraj. Od paru lat komendantuje II turnusowi obozu jungów i regularnie pływam na Wenedzie - w 2006 odbyłam mój pierwszy kapitański rejs :D. Obecnie jestem na V roku ochrony środowiska na Uniwersytecie Śląskim.

Karolina Janas

Jestem sternikiem jachtowym i MIŻ. Zwyczajowo instruktor jungowy, choć zdarzył mi się "romans" z kursem ;-) Studiuję prawo i politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Nie jest to mój "pierwszy raz", poprzednio miałam okazję uczestniczyć w wyprawie Finlandia '03, Kanał Gota '04, Dania '06. Nie obce są mi także ciepłe wody - Chorwacja '06 :-) Poza tym, to niespecjalnie mam pomysł, co mogę więcej napisać. Bardzo lubię pracować z dziećmi. Jestem strasznym śpiochem i chwilami naprawdę ciężko mnie wyciągnąć z łóżka.

kjanas
jstepnik

Kuba Stępnik

Jeśli chodzi o hobby to muszę wspomnieć oczywiście o żeglarstwie, motoryzacji, sporcie...przede wszystkim o piłce ręcznej i snowboardzie :) Co robię na codzień...hmmm uczę się w I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu ;D, a w wolnych chwilach trenuję najwspanialszy sport...ręczną w klubie :). Jeśli jest zima to bardzo chętnie wyskakuje gdzieś na stok by poślizgać się na desce.

Szymon Dziarmaga

Witam, nazywam się Szymon, mam 19 lat, jestem w klasie maturalnej w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym w świetochłowicach. W przyszłości chciałbym się dostać na Politechnikę Gliwicką. Interesuję się fotografią, siatkówką i żeglarstwem. W wolnych chwilach czytam literaturę sensacyjna oraz fantasy i układam puzzle.
sdziarmaga
akowalska

Agata Kowalska

A więc kimże ja jestem? Agatą Kowalską, urodzoną 10 września 1990 roku, uczennicą IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie (klasa druga, profil mat-fiz-inf). Niedoświadczoną żeglarką, uczestniczką trzech porajowych obozów wakacyjnych, miłośniczką historii sztuki z ambicjami by zostać architektem, niepoprawną marzycielką, nieśmiałą, acz w miarę odważną. Naprawdę nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć.