Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2018

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

Kapitański salon

50 gniewnych ludzi
KapitanZliczenie [Mm]Żagle [h]Silnik [h]
Grzegorz Dronka16626.43011.91177.1
Maciej Jodłowski65631358385.5
Grzegorz Kwas5075.5809383
Zbigniew Mitręga5029.51058326.5
Paweł Burkhard4952.2850.5435.5
Bartosz Bekiersz3843.6589.5338.4
Aleksander Lipiński3735.8706.5177.5
Edward Gut3556.2712150.5
Krzysztof Peroń3414.5543424.5
Bartłomiej Tajchman3225.7445.6458.8
Małgorzata Burkhard2877473.5197
Marta Kozdraś2798.9515201.5
Krzysztof Zamasz2629.4491205.5
Agnieszka Bajor2468.1398.5200
Krzysztof Koteja2103.548069.5
Michał Posz1963.5438.5112
Krzysztof Capek1730.9241149
Tomasz Kutwin1699.7239.5195.5
Grzegorz Grim1664201248
Jakub Stęchły1491.1275.5151.5
Rafał Zwierzchowski1409.2342.578
Wojciech Czarnota1342.3379.56
Joanna Zamasz-Widera1186.9242124
Józef Paprocki111028131
Jarosław Czyżewski1046249.556
Leszek Sułkowski1027.8183122
Piotr Machelski95714977
Paweł Stojak946.6136.577.5
Mirosław Chmielowski92819566
Adam Krzenciesa85512363
Ewa Orzeł825.113457
Jerzy Kuczyński7852216
Witold Gizler74614945
Maciej Bolek70186115
Katarzyna Kacerovský695.314658
Jacek Mitka5902140
Stanisław Tytkowski571.627750
Michał Warzyc529.412920
Jerzy Kulisz4851169
Adam Lisiecki4558830
Mariusz Malik409.28643
Marek Pasek4025345
Wojciech Prus367.8100.534
Maciej Buchta339.64560.5
Piotr Wencławiak2624710
Piotr Gałęziowski239.66211
Jacek Hanke131338.5
Andrzej Grabowski1083114
Zdzisław Winnicki77.82310
Mateusz Ciepka51020