Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2021

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

Turnus VI

bbekiersz

Skipper

Bartosz Bekiersz

Przedsiębiorca w branży garncarskiej, wcześniej mistrz kuchni. Uosobienie książkowego żeglarza - dzielny wilk morski z brzuszkiem. Skipperskie objawienie ostatnich lat i zawrotna kariera kapitańska. Organizator życia towarzyskiego, propagator wieczornych spotkań przy herbacie. Ulubieniec dyrektora HOW, pieszczotliwie zwany przez niego Misiem Ma profil na naszej-klasie

Michał Kampa (Miksuś)

Niestrudzony zdobywca indeksów śląsko-zagłębiowskich uczelni, innymi słowy - wieczny student. Kreatywny i wszechstronnie uzdolniony. Elegancki za sterami jednostek żaglowych i swojego niebieskiego króla szos. Demon prędkości. Dawniej zapalony amant. Obecnie - ku rozpaczy nie tylko adeptek sztuki zeglarskiej - emocjonalnie ustatkowany

bbekiersz
ngrim

Natalia Grim (Natson)

Sympatyczne, najczęściej uśmiechnięte dziewczę o ciepłym głosie. Zafascynowana kulturą i językiem kraju tulipanów od kilku lat intensywnie pogłębia wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Interesuje się filmem i zakupami. Miłośniczka luster na jachcie. Lubi żeglować z chłopcami. Córka Papy Grima i Pani Marioli.

Maciek Madej (dh Maciej)

dh Maciej od niedawna nieustraszony, ale też uwielbiany przez zastępy kursantów Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego porajskich obozów. Nawigator kawiarniany, z naciskiem na kawiarniany. Żeglarz śródlądowy, tudzież miłośnik kultury jachtingowej i wszystkiego, co z nią związane (szanty, marynarskie koszulki, morskie opowieści). Skuszony hasłem "Żegluj z ziomami" stał się bohaterem wenedowego powrotu roku. Muzyczne wzorce: Krzysztof Krawczyk i Rudi Schubert.

mmadej
tkutwin

Tomek Kutwin

Student Wydziału Rolnictwa i Biologii Szkoły Głownej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, obecnie praktykant Instytutu Farmakologii Doświadczalnej- realizuje sie jako szalony naukowiec:). Sternik jachtowy, Sternik motorowodny, młodszy ratownik WOPR.Zainteresowania-patrz wyżej, oraz motoryzacja, dobry film i smaczne jedzenie, małomówny-trzeba oszczedzac słowa na konkretne rzeczy, mama-Grażyna, tata-Jecek:-)