Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2021

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

Turnus V

abajor

Skipper

Agnieszka Bajor

Sternik Jachtowy, Instruktor Żeglarstwa, Wychowanek HOW Poraj, uczestniczka Morskich Akcji Szkoleniowych, absolwentka Politechniki Śląskiej, z zawodu "behapówka" :), zainteresowania poza żeglarskie: snowboard, muzyka, nieruchomoŚci, książki, filmy, podróże.

Ola Wiśniowska

Sternik Jachtowy, Instruktor o specjalności jungowej. Popularnie zwana Wiśniówką na co dzień studentka mająca poważne zamiary zostać fizjoterapeutką szukającą recepty na szczęście:) Kochająca owoce, grubaśne książki, zachody słońca i nocne żeglarskie przeloty:) Bomba humoru i dobrego samopoczucia. O jej oczach w kolorze błękitu głębokiego niczym Jezioro Bajkał krążą legendy.

awisniowska
abutryn

Aleksandra Butryn

Sternik jachtowy, instruktor jungowy, wychowanka OŚrodka Studentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uwielbia podróżować (także drogą morską), jeździć na nartach, słuchać muzyki i delektować się pyszną kawą.

Maciej Chrzan

Żeglarz jachtowy, świetny kandydat na instruktora żeglarskiego, bardzo duża wiedza merytoryczna, opanowanie i duża kultura osobista. Na co dzień uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach. Jest zapalonym jazzmanem.

mchrzan
amroczek

Anna Mroczek

Żeglarz jachtowy. Uczennica klasy o profilu matematyczno- fizycznym w VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej- Curie w Katowicach, tegoroczna maturzystka. Poza żeglarstwem interesuje się sportem i uprawia wyczynowo gimnastykę artystyczną, która wypełnia jej większość wolnego czasu.