Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2021

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

Turnus IV

mkozdras

Skipper

Marta Kozdraś

Jestem sternikiem jachtowym i instruktorem żeglarstwa. W 1998 roku stawiałam pierwsze żeglarskie kroczki w HOW Poraj. Od paru lat komendantuje II turnusowi obozu jungów i regularnie pływam na Wenedzie - w 2006 odbyłam mój pierwszy kapitański rejs :D. Obecnie jestem na V roku ochrony środowiska na Uniwersytecie Śląskim.

Karolina Janas

Jestem sternikiem jachtowym i MIŻ. Zwyczajowo instruktor jungowy, choć zdarzył mi się "romans" z kursem ;-) Studiuję prawo i politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Nie jest to mój "pierwszy raz", poprzednio miałam okazję uczestniczyć w wyprawie Finlandia '03, Kanał Gota '04, Dania '06. Nie obce są mi także ciepłe wody - Chorwacja '06 :-) Poza tym, to niespecjalnie mam pomysł, co mogę więcej napisać. Bardzo lubię pracować z dziećmi. Jestem strasznym śpiochem i chwilami naprawdę ciężko mnie wyciągnąć z łóżka.

kjanas
jstepnik

Kuba Stępnik

Jeśli chodzi o hobby to muszę wspomnieć oczywiście o żeglarstwie, motoryzacji, sporcie...przede wszystkim o piłce ręcznej i snowboardzie :) Co robię na codzień...hmmm uczę się w I LO im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu ;D, a w wolnych chwilach trenuję najwspanialszy sport...ręczną w klubie :). Jeśli jest zima to bardzo chętnie wyskakuje gdzieś na stok by poślizgać się na desce.

Szymon Dziarmaga

Witam, nazywam się Szymon, mam 19 lat, jestem w klasie maturalnej w Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym w świetochłowicach. W przyszłości chciałbym się dostać na Politechnikę Gliwicką. Interesuję się fotografią, siatkówką i żeglarstwem. W wolnych chwilach czytam literaturę sensacyjna oraz fantasy i układam puzzle.
sdziarmaga
akowalska

Agata Kowalska

A więc kimże ja jestem? Agatą Kowalską, urodzoną 10 września 1990 roku, uczennicą IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie (klasa druga, profil mat-fiz-inf). Niedoświadczoną żeglarką, uczestniczką trzech porajowych obozów wakacyjnych, miłośniczką historii sztuki z ambicjami by zostać architektem, niepoprawną marzycielką, nieśmiałą, acz w miarę odważną. Naprawdę nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć.