Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2021

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

Turnus II

eorzel

Skipper

Ewa Orzeł

Sternik Jachtowy, Instruktor Żeglarstwa. Uczestniczka rejsów po wodach bałtyckich, szkockich i irlandzkich. Studentka V roku farmacji na Wydziale Farmaceutycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Sosnowcu.

Marcin Kulka

Mieszkam w Tychach, uczę się na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach - Ligocie na Wydziale lekarskim, aktualnie wojuje na trzecim roku. Zainteresowania? Właściwie każdy rodzaj aktywności chodzenie po górach , trochę ścianki wspinaczkowej , narty , snowboard , piłka nożna i jeszcze parę innych ale przede wszystkim...żeglarstwo , reszta to skromny dodatek :) oprócz tego jestem instruktorem 9 Harcerskiej Drużyny Wodnej "Konie Morskie" w Tychach.
mkulka
rgocki

Radek Gocki

Jestem z Opola chodzę do LO nr 2 w Opolu. Jeżeli chodzi o zainteresowania włączając żeglarstwo to mam ich kilka, np.: gram na gitarze , jeżdżę na nartach , jak mam czas to pływam na desce windsurfingowej, interesuje się również biologią, chemią i fizyką (taki mam też profil klasy w LO) lubię pływać (wpław), jeżdzić na rowerze. Bardzo lubię słodkie lenistwo i obijanie się....heh ale jak mam robotę to biorę się za nią od razu Itd. heh :):):):):)

Piotr Pielucha

Żeglarz Jachtowy. Urodzony 14 stycznia 1992 r. w Częstochowie. Pochodzi z Działoszyna (woj. łódzkie), obecnie mieszka w Częstochowie i uczęszcza do klasy pierwszej (hist-geo-wos) tamtejszego IX L.O. im Cypriana Kamila Norwida. Jego pasje to tenis, siatkówka, żeglarstwo oraz gra na gitarze.

ppielucha
aszczerek

Andrzej Szczerek

Nazywam się Andrzej Szczerek, chodzę do pierwszej klasy III liceum ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach, profil matematyczno geograficzny. Poza żeglarstwem moją pasją jest Capoeira (brazylijska sztuka walki) i snowboard :P. Mieszkam w centrum Katowic, pozdrawiam.