Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2020

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

To był sezon

- 2005 -

2005-05-26 - 2005-06-03

* Szczecin * Świnoujście * Stralsund * Travemünde * Lubeka * Dorsser Ort * Stralsund * Świnoujście * Szczecin *

Załoga
Kapitan Załoga
Zbigniew Mitręga Jakub Stęchły
Bartosz Bekiersz
Mariusz Malik
Roman Witek
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
58.5 h 43.5 h 389.2 Mm

2005-06-03 - 2005-06-12

* Świnoujście * Trzebież * Świnoujście * Ronne * Allinge * Christianso * Nexo * Szczecin *

Załoga
Kapitan Załoga
Krzysztof Zamasz Joanna Zamasz-Widera
Michał Posz
Rafał Zwierzchowski
Rafał Wojsa
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
41.5 h 14.5 h 242.1 Mm

2005-06-13 - 2005-07-02

* Szczecin * Falsterbro * Kopenhaga * Anholt * Kristiansand * Skagen * Hals * Aalborg * Loegstoer * Oddesund * Thyboron *

Załoga
Kapitan Załoga
Grzegorz Kwas Danuta Andruszkiewicz
Karolina Matelska
Grzegorz Grim
Malwina Krzysztofiak
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
132 h 43.5 h 701 Mm

2005-07-02 - 2005-07-19

* Thyboron * Stavanger * Lysen * Haugesund * Odda * Bergen * Ardal * Thyboron *

Załoga
Kapitan Załoga
Grzegorz Dronka Maciej Jodłowski
Aleksandra Butryn
Anna Twardowska
Marcin Żurowicz
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
176 h 93 h 1175.1 Mm

2005-07-19 - 2005-08-08

* Thyboron * Korshamn * Stavanger * Jorpeland * Lysen * Haugesund * Sundal * Egersund * Thyboron *

Załoga
Kapitan Załoga
Krzysztof Peroń Agnieszka Kucharska
Michał Klein
Maciej Magdziarz
Maciej Tomczykiewicz
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
121 h 69 h 671 Mm

2005-08-08 - 2005-08-25

* Thyboron * Oddesund * Nykobing Mors * Gjol * Aalborg * Skagen * Grena * Fredericia * Laboe * Kilonia * Travemünde * Lubeka * Klintholm * Stralsund * Świnoujście *

Załoga
Kapitan Załoga
Jakub Stęchły Marta Kozdraś
Agnieszka Bajor
Wojciech Stęchły
Krzysztof Capek
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
155 h 30.5 h 699.7 Mm

2005-08-25 - 2005-09-08

* Świnoujście * Sassnitz * Malmö * Kopenhaga * Klintholm * Travemünde * Lubeka * Stralsund * Sassnitz * Świnoujście *

Załoga
Kapitan Załoga
Bartosz Bekiersz Maciej Mraczek
Paweł Stojak
Anna Nagły
Tomasz Kutwin
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
77.5 h 59.4 h 511.4 Mm

2005-09-08 - 2005-09-21

* Świnoujście * Sassnitz * Klintholm * Kopenhaga * Turku * Lubeka * Stralsund * Świnoujście * Szczecin *

Załoga
Kapitan Załoga
Mariusz Malik Ewa Orzeł
Monika Barczewska
Agata Tułodziecka
Anna Ickowicz
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
86 h 43 h 409.2 Mm