Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2020

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

To był sezon

- 2000 -

2000-06-01 - 2000-06-30

* Szczecin * Świnoujście * Höllviken * Kopenhaga * Backviken * Göteborg * Marstrand * Skärhamn * Grebbestad * Oslo * Oslo * Vallo * Skagen * Stubbekobing * Stralsund * Świnoujście *

Załoga
Kapitan Załoga
Bartłomiej Tajchman Arkadiusz Kil
Jarosław Jachimczyk
Krzysztof Ćwioro
Rafał Czauderna
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
91.5 h 147.5 h 919.8 Mm

2000-06-30 - 2000-07-14

* Świnoujście * Klintholm * Kopenhaga * Backviken * Malmö * Malmö * Skanör * Świnoujście *

Załoga
Kapitan Załoga
Maciej Buchta Krzysztof Stolarski
Katarzyna Peroń
Sebastian Feliniak
Natalia Grim
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
45 h 60.5 h 339.6 Mm

2000-07-14 - 2000-07-29

* Świnoujście * Sassnitz * Travemünde * Lubeka * Travemünde * Neustadt * Heiligenhafen * Laboe * Kilonia *

Załoga
Kapitan Załoga
Katarzyna Kacerovský Krzysztof Peroń
Marek Czyż
Bożena Krawczyk
Maurycy Szewczyk
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
78 h 27.5 h 459.1 Mm

2000-07-30 - 2000-08-13

* Kilonia * Laboe * Flensburg * Fredericia * Karteminde * Nyborg * Stubbekobing * Skanör * Helsingor * Kopenhaga *

Załoga
Kapitan Załoga
Joanna Zamasz-Widera Damian Bock
Iwona Michalska
Sebastian Bekiersz
Aleksandra Starosta
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
76 h 31 h 400.9 Mm

2000-08-14 - 2000-08-28

* Kopenhaga * Helsingor * Höganäs * Kalundborg * Nakskov * Rostock * Warnemünde * Świnoujście *

Załoga
Kapitan Załoga
Michał Posz Grzegorz Krauze
Jakub Stęchły
Agnieszka Bajor
Dawid Bochen
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
128 h 12.5 h 455.5 Mm

2000-08-29 - 2000-09-10

* Świnoujście * Kopenhaga * Helsingor * Kalundborg * Karrebaksminde * Stubbekobing * Sassnitz * Kołobrzeg * Świnoujście * Szczecin *

Załoga
Kapitan Załoga
Krzysztof Zamasz Grzegorz Kwas
Paweł Orgański
Michał Kampa
Maciej Tomczak
Przeżeglowano
 żagle   silnik   zliczenie 
118.5 h 26 h 580 Mm