Harcerski Ośrodek Wodny Harcerski Ośrodek Wodny

baner lewy opp

Informator 2019

baner lewy treminy egzaminow

baner lewy egzamin

Weather Underground PWS IPORAJ2

Warsztaty i po warsztatach ....

Kolejne spotkanie szkoleniowe dla instruktorów za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym instruktorom za wspólną pracę i duże zaangażowanie. Dzięki tej pracy mamy przygotowane nowe zajęcia dla stażówki, ćwiczenia manewrowe dla poszczególnych grup i nowe, ciekawe zabawy dla naszych najmłodszych uczestników - jungów. W ramach szkolenia doskonaliliśmy także warsztat pracy instruktora i nasze umiejętności komunikacyjne.

Następne spotkanie szkoleniowe dla instruktorów - warsztaty manewrowe - w czerwcu.

Rejsy morskie w roku 2019

Informujemy, iż w Informatorze opublikowana została tegoroczna oferta rejsów morskich. W tym roku pływamy po Bałtyku na jachcie s/y Falando (Oceanis 381). 

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich uczestników naszych obozów stażowych.

Styczniowe warsztaty kadry instruktorskiej

W styczniowy weekend nasza kadra instruktorska spotkała się na kolejnych w tym sezonie warsztatach szkoleniowych. Zrobiliśmy w ten weekend naprawdę dużo. Część naszej kadry poznawała i doskonaliła stosowanie metod aktywizujących w pracy instruktorskiej, żeby nasze zajęcia były jeszcze bardziej interesujące. Inni pracowali nad programami poszczególnych grup, aby dostosować je do zmieniających się potrzeb szkoleniowych i nowych grup dzieci i młodzieży. Wieczorem był czas na zabawy integracyjne, a wszystko po to byśmy mogli dobrze razem bawić się na wakacyjnych ogniskach i kominkach.
Następne warsztaty już w marcu [patrz: kadrowy kalendarz]! Zapraszamy zarówno instruktorów "jungowych" jak i "polankowych". Do zobaczenia :)

Warsztaty instruktorskie [Styczeń 2019]

Zapraszam całą Kadrę Ośrodka oraz Instruktorów Stażystów, na warsztaty instruktorskie, które odbędą się w dniach 11-13 stycznia 2019 r.

Spotkanie jest dla wszystkich obowiązkowe.

Uwaga!

Kadra Obozu Jungów i Stażyści zaczynają warsztaty w piątek o godzinie 2000, Kadra Polanki w sobotę o godzinie 1000.

Szczegółowe informacje przekażą Wam bezpośrednio prowadzący warsztaty.

Wyżywienie, w sobotę i niedzielę, zapewnia Ośrodek.

Komendant Ośrodka

Bartosz Bekiersz